Tv 4

Kaynak 1
Hata Bildir ×
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu çizgi filme oy vermek ister misiniz?
blankLoading...

Özet
Tv 4
Tv4 Canlı Yayın
Tv4, 2013 yılı markalaşma ve yeni yatırımlar faaliyetleri doğrultusunda “Türkiye’nin en yeni Televizyonu” sloganı ile kurulan televizyon kanalıdır. 2013 yılında kapanan çocuk televizyon kanalı Karamel TV’nin yayın frekansları ile başlayan televizyon kanalıdır.

Kanal yayın içeriği olarak; çocuk programlarına, aile ve kadın temalarına, dinamik programlara ev sahipliği yapmaktadır.

Dünya çapında ödül filmler ile, sadece çocuklar değil, çocukların ebeveynlerine de Tv4 canlı kanalında izleyecekleri bir çok içerikler mevcut. Macera ve eğlencenin yerini aldığı aile çizgi filmlerini de bu kanalda takip edebilirsiniz.

Ayrıca, dinamik ve renkli bölüm olarak da; aktüel, kadın, yemek, moda ve tasarım, aile ve çocuk, çeşitli belgeseller, dünya yıldızlarının konserleri ve daha birçok program ön planda sunulmaktadır.

TürkMedya platformu, Tv4 kanalını televizyon, radyo ve gazete bünyesinde toplayarak; 24 TV, 360 TV, Güneş Gazetesi, Akşam Gazetesi, Star Gazetesi, Alem FM, Lig Radyo, Alem Dergisi, Platin Dergisi, Matbaacılık gibi Türkiye’nin en önde gelen medya platformlarının arasına eklemiştir.

Tv4 Programları
Tv4 ekranlarında kesintisiz ve donmadan en güncel televizyon programlarına ağırlık verilmektedir. Çocuk programlarından belgesellere veya sinema filmlerinden eğlence programlarına kadar yaşamın her alanında programlarda yer verilmektedir. Televizyon kanalı 7/24 izleyicilerine yayın hizmetini sağlamaktadır.

Ben Anneyim
360 TV’de yayınlanan bölümleri hafta sonları yayınlayan Tv4, özellikle annelerin takip ettiği Ben Anneyim programını merakla takip etmektedirler. Selda Hasret Arslan tarafından sunulan programda, çocuk ve aile uzmanı bir çok doktor ve uzman konuk oluyor.

İlk Yardım
360 kanalının bir diğer arşiv bölümüne kaldırıldığı fakat Tv4 kanalında yeniden can bulan televizyon programı İlk Yardım. İlk yardım uzmanı Ezgi Kalınkara’nın yönettiği programda; çeşitli ev kazaları, yanıklar, haşere ısırmaları, bayılmalar veya boğulmalar gibi durumlar da ilk yardım olarak neleri yapıp neleri yapmamamız gerektiği konusunda tavsiyelerde bulunuluyor.
Bölümü beğendiniz mi?
Çizgi Film Tv Kanalları Tv 4
Çizgi Film Tv Kanalları
Çizgi Filmin Sayfasına Git
Çizgi Filmin Diğer Bölümleri
Bölüm Bilgileri
1.742 izlenme
25 Şubat 2019
Girilmedi
Yorumlar 1 Yorum
  • Metin DageriMisafir

    Bir ay oncesine kadar planet cocuk.u izliyorduk.lakin simdi izliyemiuoruz.12034 v 27500 ariyoruz fakat signal yok.diger planetleri izliyoruz fakat planet cocuk
    U izlemiyoruz.torunlar cok uzgunler.cevabinizi bekler saygilar sunarim.kolay gelsin sizlere.


    0

    0
Reklamı Kapat