Disney Channel izle

Kaynak 1
Hata Bildir ×

Özet
Disney Channel izle

Disney Channel (aslında 1983'ten 1997'ye kadar The Disney Channel), Disney–ABC Television Group'un bir birimi olan sahibi Disney Channels Worldwide'nin amiral gemisi olarak hizmet eden bir ABD kablo ve uydu televizyon ağı.

Kanalın programları, ilk gösterimlik orijinal televizyon dizileri, sinemalarda yayımlanan ve kablolu için yapılan orijinal filmler ile diğer üçüncü parti programlardan oluşmaktadır. Disney Channel -eskiden premium bir hizmet olarak işletilen– ilk olarak 1990'ların sonuna doğru programlarını aileler ve sonrasında ise daha küçük yaştaki çocuklara yönelik pazarladı. Orijinal programlarının birçoğu 6-14 yaş aralığındaki çocuklarI hedeflerken, Disney Junior programları ise 2-7 yaş aralığındaki daha küçük çocukları Disney Channel izle hedeflemektedir.

Şubat 2015 itibarı ile, Disney Channel Amerika Birleşik Devletleri'nde yaklaşık 96,2 milyon ücretli televizyonun olduğu haneye (en az bir televizyon setine sahip hanelerin %82,7'sine) ulaşmaktadır.

Günümüzde gelişen teknolojik cihazlar nedeniyle internete erişim her zaman mümkündür. Kesintisiz olarak 4g ile her zaman her yerde internete erişim sağlanmaktadır. İnternetin vazgeçilmezi haberlerdir ve gündemi takip etmektir. Görsel medya denilen canlı tv ile her zaman gündemdeki programlara ulaşabilirsiniz. Güncel programları ile DİSNEY CHANNEL kanalı ülkemizde izlenen tv kanalları arasında yer almaktadır. Kaliteli, güncel, ahlaklı ve kişilik haklarına saygılı bir yayın anlayışı prensibini benimseyen DİSNEY CHANNEL kanalını ecanlitvizle sitesinden kesintisiz canlı hd olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca DİSNEY CHANNEL kanalını izleyen kullanıcıların yapmış olduğu yorumlara aşağıdan ulaşabilir sizde yorumunuzu yazabilirsiniz. Ecanlitvizle kendi yayın altyapısını kullanmakta olup siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz canlı tv yayını hizmeti vermektedir. Yayında sorun olması halinde iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilir canlı yayın hakkındaki sorunları bildirebilirsiniz. Tarafınızdan bildirilen sorunlar en kısa sürede çözüme kavuşacaktır. DİSNEY CHANNEL izle iyi seyirler
Read more at http://www.ecanlitvizle.net/disney-channel-izle/#laSffdBbfZQIJ1W6.99

Yayıncı Bilgileri - Disney Channel izle

Şirketin ünvanı: Disney Televizyon Yayıncılık Anonim Şirketi

Logo/çağrı işareti: Disney Channel

Telefon: +90 (212) 352 7120

Faks: +90 (212) 352 7130

Lisans Bilgileri: “Çocuk Programları” konulu Tematik Yayın türünde uydu televizyon yayını

Logo/çağrı işareti: Disney Channel


Sorumlu Müdür: Mert Yılmaz (Ebulula Mardin Cad. Gül Sok. Maya Tower 2 Kat: 2 Akatlar / Beşiktaş / İstanbul / Türkiye, mert.yilmaz@disney.com)

İzleyici Temsilcisi: Esti Pekdemir (Ebulula Mardin Cad. Gül Sok. Maya Tower 2 Kat: 2 Akatlar / Beşiktaş / İstanbul / Türkiye, esti.pekdemir@disney.com)
Bölümü beğendiniz mi?
Çizgi Film Tv Kanalları Disney Channel izle
Çizgi Film Tv Kanalları
Çizgi Filmin Sayfasına Git
Çizgi Filmin Diğer Bölümleri
Bölüm Bilgileri
33.183 izlenme
25 Ekim 2019
Girilmedi
Yorumlar 4 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Reklamı Kapat