Minika Çocuk izle

Kaynak 1
Hata Bildir ×

Özet
Minika Çocuk izle

Turkuvaz Medya Grubu'nun 2011 yılı Nisan ayında yayına başlayan ve tematik kanallarının ilki olan minika, zengin yayın arşiviyle kısa sürede çocukların ve ebeveynlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Bugüne kadar, yaş gruplarıyla ilgili program ayrımını yayın saatleriyle sağlayan minika, çocukların en büyük eğlencesi oldu.

Türkiye'de bulunan 21 çocuk kanalı içinde kısa sürede üst sıralara yükselen minikaizleyicilerden gelen taleplerin karşılığı olarak, yayınına 2 yepyeni ve tamamen farkl programlardan oluşan kanalla devam etme karar aldı.

3-8 yaş grubu çocuklar için özel olarak hazırlanmış programların yayınlandığı minika ÇOCUK20 Ocak 2012'de yayınına başlarken, 1 yıldır yayında olan minika'da minikaGO olarak, 7-14 yaş grubuna özel olarak hazırlanmış programları çocuklarla buluşturuyor.

Damlanın Dolabı, Thomas ve Arkadaşları, Pocoyo, Bay Ay, My Little Pony, Chuck ve Arkadaşları, Pırpır, Wotwotlar, Bora Usta, Barney ve Arkadaşları, Noodle ve Doodle, Pingu ve Sevimli Gezegenler minikaÇOCUK ekranlarında izleyiciyle buluşan ve pedagoglarca seçilen programlardan sadece bazıları. minika ÇOCUK olarak, 3-8 yaş grubu çocuklar için özel yeni içerikleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyoruz.

Transformers Prime, Gormiti, Beyblade, Uzun Çoraplı Peppe, Marsupilami, Çılgın Bıyıklılar, Flash & Dash, 99, Oscar Çöllerde, Monster Buster Club, Haydi İcat Yapalım, Artzooka, Orman Kitabı, Afacan Beşler, Stellina, Dünyayı Geziyoruz, Selahaddin veKüçük Prens gibi programlar da minikaGO ekranlarında yayınlanıyor. minikaGO olarak, 7-14 yaş grubuna özel yeni içerikleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyoruz.

3-8 yaş çocuklara özel program ve çizgi filmleriyle minika ÇOCUK; Türksat 2A Uydu (şifresiz) Frekans: 11791 Mhz, S.Rate:16000, FEC: 5/6 Pol:H (yatay), D-Smart 131.kanal, Teledünya 165. kanal, Turkcell Mobil TV ve www.minika.com.tr'de,

7-14 yaş çocuklara özel program ve çizgi filmleriyle minikaGO; Türksat 2A Uydu (şifresiz) Frekans: 11791 Mhz, S.Rate:16000, FEC: 5/6 Pol:H (yatay), Digiturk 170. Kanal, D-Smart 124.kanal, Teledünya 168. kanal, Turkcell Mobil TV, www.minika.com.tr'de yayında!
Minika Çocuk izle canlı çizgi film izle çizgi film izle Minika Çocuk Minika Çocuk canlı izle Minika Çocuk donmadan izle Minika Çocuk hd izle Minika Çocuk izle Minika Çocuk seyret online çizgi film izle
Bölümü beğendiniz mi?
Çizgi Film Tv Kanalları Minika Çocuk izle
Çizgi Film Tv Kanalları
Çizgi Filmin Sayfasına Git
Çizgi Filmin Diğer Bölümleri
Bölüm Bilgileri
4.275 izlenme
22 Ağustos 2019
Girilmedi
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Reklamı Kapat