Minika Çocuk izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
711 Görüntülenme

Minika Çocuk izle

Minika Çocuk izle

Turkuvaz Medya Grubu'nun 2011 yılı Nisan ayında yayına başlayan ve tematik kanallarının ilki olan minika, zengin yayın arşiviyle kısa sürede çocukların ve ebeveynlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Bugüne kadar, yaş gruplarıyla ilgili program ayrımını yayın saatleriyle sağlayan minika, çocukların en büyük eğlencesi oldu.

Türkiye'de bulunan 21 çocuk kanalı içinde kısa sürede üst sıralara yükselen minikaizleyicilerden gelen taleplerin karşılığı olarak, yayınına 2 yepyeni ve tamamen farkl programlardan oluşan kanalla devam etme karar aldı.

3-8 yaş grubu çocuklar için özel olarak hazırlanmış programların yayınlandığı minika ÇOCUK20 Ocak 2012'de yayınına başlarken, 1 yıldır yayında olan minika'da minikaGO olarak, 7-14 yaş grubuna özel olarak hazırlanmış programları çocuklarla buluşturuyor.

Damlanın Dolabı, Thomas ve Arkadaşları, Pocoyo, Bay Ay, My Little Pony, Chuck ve Arkadaşları, Pırpır, Wotwotlar, Bora Usta, Barney ve Arkadaşları, Noodle ve Doodle, Pingu ve Sevimli Gezegenler minikaÇOCUK ekranlarında izleyiciyle buluşan ve pedagoglarca seçilen programlardan sadece bazıları. minika ÇOCUK olarak, 3-8 yaş grubu çocuklar için özel yeni içerikleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyoruz.

Transformers Prime, Gormiti, Beyblade, Uzun Çoraplı Peppe, Marsupilami, Çılgın Bıyıklılar, Flash & Dash, 99, Oscar Çöllerde, Monster Buster Club, Haydi İcat Yapalım, Artzooka, Orman Kitabı, Afacan Beşler, Stellina, Dünyayı Geziyoruz, Selahaddin veKüçük Prens gibi programlar da minikaGO ekranlarında yayınlanıyor. minikaGO olarak, 7-14 yaş grubuna özel yeni içerikleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyoruz.

3-8 yaş çocuklara özel program ve çizgi filmleriyle minika ÇOCUK; Türksat 2A Uydu (şifresiz) Frekans: 11791 Mhz, S.Rate:16000, FEC: 5/6 Pol:H (yatay), D-Smart 131.kanal, Teledünya 165. kanal, Turkcell Mobil TV ve www.minika.com.tr'de,

7-14 yaş çocuklara özel program ve çizgi filmleriyle minikaGO; Türksat 2A Uydu (şifresiz) Frekans: 11791 Mhz, S.Rate:16000, FEC: 5/6 Pol:H (yatay), Digiturk 170. Kanal, D-Smart 124.kanal, Teledünya 168. kanal, Turkcell Mobil TV, www.minika.com.tr'de yayında!
Minika Çocuk izle canlı çizgi film izle çizgi film izle Minika Çocuk Minika Çocuk canlı izle Minika Çocuk donmadan izle Minika Çocuk hd izle Minika Çocuk izle Minika Çocuk seyret online çizgi film izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Özet & Detaylar

  Minika GO yayına başladıktan 1 yıl sonra 20 Ocak 2012'de yayına başlayan Turkuvaz Grubu'na bağlı olan çocuk kanalıdır. Kanal uydu üzerinden ve karasal ağlardan rahatlıkla izlenebilmektedir.  TV Çizgifilmleri
  Luna'nın Bilim Dünyası, Tip Ve Ailesi, Olly, Bob Usta, Kate Ve Mim-mim, Robot Trenler, Thomas Ve Arkadaşları, Ricky Zoom, Neşeli Dünyam, Maceracı Yüzgeçler, Wissper, My Little Pony 9, Ricky Zoom, Çilek Kız, Bay Becerikli, Twirlywoos, Nam Nam, Nane İle Limon

  Ünvan Turkuvaz Medya
  Yayın Merkezi İstanbul
  Web http://www.minikacocuk.com.tr/
  E-mail iletisim@minikacocuk.com.tr
  Telefon 0212 444 44 44
  AdresBarbaros Bulvarı, Cam Han, No:153, Beşiktaş / İstanbul

  Resimler

  "Minika Çocuk izle" çizgi filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?