Sünger Bob 262 Bölüm

Kaynak 1
Hata Bildir ×

Özet
Sünger Bob 262 Bölüm
SüngerBob KareŞort Filmin ana karakteri olmasıyla beraber en neşeli karakterdir. Mesleği denizciliktir. En iyi arkadaşı Patrick'tir.Evcil hayvanı bir salyangozdur.Çalıştığı yer yengeç restoran'dır.İşini o kadar sever ve özenle yapar ki her sabah geldiğinde hamburger ekmeklerinin üstündeki susamları teker teker sayar.Sevecen ve dost canlısıdır.Evi ananastandır. ona Sünger Bob KareŞort demelerinin sebebi şortunun kare şeklinde olmasıdır.
Patrick Yıldız Obur ve tembeldir.SüngerBob'un en iyi arkadaşıdır.Yengeç burgere bayılır.Ara sıra SüngerBob ile deniz anası avlarlar.Evi koca bir kayadır.
Squidward Dokunaç sessiz, uyumlu, sanatkar, müzisyen, mimari ve servet için yaşayan biridir. Her zaman Sünger Bob ve Patrick'ten uzak kalır ve ikisinden de nefret eder. Yengeç Restoranı'nda kasiyer olarak çalışır. İşinden hiç memnun değildir. Çok kibirli biridir. Klarnet çalmaktan, resim yapmaktan ve güneşlenmekten hoşlanır. Evinin odalarından biri kendi portreleriyle doludur. Her zaman Sünger Bob'un kötülüğünü ister fakat onun üzülmesine asla dayanamaz.
Eugene Krabs Paradan başka şey düşünmeyen biridir. Her zaman para ile yaşar. Yengeç Restoranı'nın patronudur. Her zaman Sünger Bob'u en iyi eleman seçmiştir (Filme göre 374 kez). Baş tutkusu para ve ardından gizli formülünün gizli kalmasını sağlamaktır.
Sheldon James Plankton Bay Yengecin çocukluk arkadaşıdır. Fakat artık ondan nefret etmektedir, çok kötü ve acımasız biridir. Yengecin restoranının karşısında rakip bir restoranı vardır (Chum Bucket) İşleri çok kötüdür ve hiç müşterisi yoktur. Tek amacı yengeç burgerin gizli formülünü çalmaktır. Karen adlı bir bilgisayar ile evlidir.
Sandy Cheeks , karadan gelip maymunların ev sahibi olduğu bir kürede yaşar. Başlığı olmadan suda nefes alamaz. Evine sadece başında su dolu küre olan deniz canlıları girebilir. Baş tutkusu bilim ve Karete'dir. Teksas'tan gelmiştir ve işi maymunlara araç yapmaktır. Çok zekidir.
Salyangoz Gary Sünger Bob'un evcil salyangozudur.Sünger Bob onu çok sever. Arada bir tatsızlık olur ama yine de hemen barışırlar. Kabuğu kırıldığında hemen yenisi çıkar. Banyo yapmayı hiç sevmez. Have You Seen Gary bölümünde kaçmıştır ama birçok tehlikeyle karşılaşan Gary yeniden evine (Sünger Bob'un evine) geri dönmüştür. Kitap okumayı çok sever (Uykuda adlı bölümde rüyasında kütüphanededir.). Aynı zamanda bozuk paraları mıknatıs gibi çekme özelliği vardır. Bunun nedeni bir mıknatıs yutmasıdır. Aslında çok akıllıdır ama konuşamadığı için kimse bunu bilmez.
Bayan Puff, Sünger Bob'un sürücü kursu öğretmenidir. Onunla başı derttedir. Hep kaza yapar, Bayan Puff'ı kızdırır ve şişirir. Sünger Bob'dan hiç hoşlanmaz.
Bay Puff, Bayan Puff'ın kocasıdır ama o yakalanıp süs lambası yapılmıştır.
Pearl Krabs, Bay Yengeç'in kızıdır. Fazla duygusal ve biraz sorunlu bir genç kızdır. Balina olduğu için Plankton ondan çok korkar. Dans etmeyi ve arkadaşlarıyla alış veriş merkezlerini gezmeyi çok sever.
Cankurtaran Larry, hep kas geliştirir. Güçlüdür ve akıllıdır. Oldukça yeteneklidir. Sahilde cankurtaran olarak görevlidir.
Squilliam Fancyson Squidward'ün liseden arkadaşıdır. O da Squidward gibi sanatı ve gösterişi çok sever. Squidward'ün hayal ettiği her şeye sahiptir ve bu yüzden Squidward onu çok kıskanır. Çok zengin ve başarılı biridir. Her fırsatta Squidward'ü ezer.
Stephen, Sünger Bob filmindeki gerçek insan. Aslında o, SpongeBob SquarePants'in yaratıcısı Stephen Hillenburg'dan başkası değildir. Stephen Hillenburg'un İlk Sünger Bob filminde görünüşüdür.
İhtiyar Jenkins, Bay Yengeç ve annesine zor zamanlarında yardım etmiştir. Yengeçburgeri ilk o tatmıştır. her bölümde farklı yüzlerle çıkmıştır
Bölümü beğendiniz mi?
Sünger Bob Sünger Bob 262 Bölüm
Sünger Bob
Çizgi Filmin Sayfasına Git
Çizgi Filmin Diğer Bölümleri
Sünger Bob 262 Bölüm
Bölüm Bilgileri
1.015 izlenme
25 Ağustos 2023
Girilmedi
Yorumlar 0 Yorum

Yorum yazmak için giriş yapmanız gerekiyor.

Reklamı Kapat