Pepee Banyo Yapıyor

Kaynak 1
Hata Bildir ×
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi
Ortalama puan: 5,00.
Bu çizgi filme oy vermek ister misiniz?
blankLoading...
57 / 100

 

Özet
Pepee Banyo Yapıyor

Prodüksiyon

Pepee okul öncesi yaş grubu için, özel olarak tasarlanmış, Türkiye'nin ilk çizgi film projesidir. 2008 yılında ilk yapımına başlanan senedir Türkiye'nin en çok izlenen çocuk kanalı TRT Çocuk'ta yayınlanmakta ve tüm yeni bölüm yayınları reyting rekorları kırmakta, Pepee, Eskişehir’de Düşyeri Çizgi Film Stüdyosu tarafından hazırlanmakta ve 3-6 yaş grubunu hedefleyen bir yapım. TRT Çocuk kanalında yayınlanmaktadır. Senaryosu; oyuncu Ayşe Şule Bilgiç’e, müzikleri anadolu rock şarkıcısıKıraç’a aittir. Çizgi dizinin özel danışman ekibin, pedagog ve eğitim uzmanlarının denetiminde hazırlanan yapımın senaryosu, aynı zamanda çizgi dizinin yaratıcısı olan Ayşe Şule Bilgiç tarafından yazılıyor. Yönetmenliğini Özhan Oda üstleniyor.

Müzik

Bölüm ve tema müzikleri, Ayşe Şule Bilgiç tarafından sözleri yazılıyor ve eşi olan Kıraç tarafından ise müzikleri besteleniyor.

Maliyet

Pepee'nin tek bir bölüm maliyeti 291.660 Turkish lira symbol 8x10px.pngdir.

"Pepee" sözcüğünün anlamı
 Pepee Banyo Yapıyor

Pepee karakteri, konuşma zorluğu çeken 4 yaşında bir erkek çocuktur ve karakterin ismi Anadolu’da konuşma zorluğu çeken insanlara takılan “pepe” sözünden gelir. Pepee, çizgi film ilerleyen bölümlerinde konuşma güçlüğünü aşar ve düzgün konuşmaya başlar.Ayrıca çizgi filmde kardeşini çok sever.

Hikâye

Çizgi filmin diğer kahramanları arasında Pepee’nin annesi, babası, dedesi, ninesi, kız kardeşi Bebe, arkadaşları Zulu, Maymuş, Zuku ve Şila adında bir kuzeni vardır.

2013 yılının Ekim ayında medyada çıkan haberlere göre Pepee, TRT Çocuk tarafından yayından kaldırıldı haberleri çıktı. Birkaç gün sonra yapım şirketi Düşyeri tarafından çıkan haberler doğrulandı. Ancak Pepee'nin yeni bölümlerinin yapımının devam ettiği ve yeni bir kanalda başlayacağı açıklanmış, Pepee 2014 yılı Mart başında yeni bölümleriyle Show TV'de yayınlanacaktır. 2015 yılında yeni bölümleriyle Planet Çocuk'da yayınlanacaktır.
Pepe izle, Pepee, Pepee izle, Pepee seyret, Pepee çizgi filmi, Pepee yeni bölüm, Pepee hd izle, Pepee online izle, Pepee tüm bölümler, Pepee türkçe, Pepee türkçe izle, Pepee tr izle, Pepee şarkıları, çizgi film, çizgi film izle, çizgi film seyret, canlı çizgi film izle, hd çizgi film izle, online çizgi film izle
Bölümü beğendiniz mi?
Pepee Pepee Banyo Yapıyor
Pepee
Çizgi Filmin Sayfasına Git
Bölüm Bilgileri
774 izlenme
28 Kasım 2015
Girilmedi
Yorumlar 0 Yorum
Reklamı Kapat