#çizgifilmizle #çizgifilmseyret #çizgifilmsitesi #eğiticiçizgifilmler #çizgifilmkanalları #babytvtürkçe #trtçocukizle #cartoonnetworkizle #disneychannelizle #sungerbobizle #winxclubtürkçe
Yumurcak Tv izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
620 Görüntülenme

Yumurcak Tv izle

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Yumurcak Tv izle

  Yumurcak Tv, Türkiye'de yayın yapan Samanyolu Grubu'na ait çocuk kanalı. Ayran, Yeşil Oba vb. çizgi filmler vardır.

  Yumurcak Tv, şifresiz olarak yayın yapan ilk çocuk kanalıdır. Samanyolu Yayın Grubu tarafından açılmıştır. Kardeş kanalları Samanyolu, Samanyolu Haber, Mehtap TV'dir. Genel Yayın Yönetmeni ise Meryem Akbal'dır. Hedefi çocuklara eğitim ve eğlenceli yayınlar yapmaktır. Tivibu platformu üzerindeki yayınları 27 Eylül 2015 tarihinde, Digiturk platformu üzerindeki yayınları 08 Ekim 2015 tarihinde ve Teledünya platformu üzerindeki yayınları 12 Ekim 2015 tarihinde sonlandırılmıştır.

  Yumurcak Tv izle 2007 yılında yayın hayatına başlayan Yumurcak TV, Samanyolu Grup ailesine ait bir çocuk kanalıdır. Kanal ismi ve “ Tüm Yumurcaklar ekran başına!” sloganı ile kısa süre de izlenme rekorları kırmayı başarmıştır. İlk şifresiz yayın yapan çocuk kanalı olma özelliğine sahiptir. Kanalın en büyük özelliği bünyesinde birçok eğitici kanalı barındırmasıdır. Özellikle çocukların ruhsal durumunu bozacak çizgi film ya da program yayını yapılmamaktadır. Yumurcak TV yayınını canlı olarak televizyonlarınızdan takip edebildiğiniz gibi internet üzerinden de kesintisiz takip edebilirsiniz.

  Yumurcak TV, Samanyolu Grubu’na ait çocuk kanalıdır. Şifresiz olarak yayın yapan ilk çocuk kanalıdır ve çocuklar için en uygun yayınları yapmaktadır. Hedefleri çocuklara eğitim ve eğlenceli yayınlar yapmaktır. 2005 yılında ATV’de yayınlanan çocuk komedi dizisi Yumurcak TV ile karıştırılmamalıdır. İsminden anlaşıldığı gibi, küçük çocukların vazgeçilmez Yumurcak Tv izle çizgi film kanalıdır. Her gün saat 01:00’da yayın durdurulmaktadır ve, sadece bir fon müziği çalmaktadır. Aralıksız bir çizgi film izlemek isteyen çocuklar için açılan ve, çok iyi bir kalitesi bulunan Yumurcak TV her gün saat 06:00’da yayına girmektedir. Çocukların vazgeçilmez çizgi film kanalı diyebiliriz. • Yumurcak TV, Türkiye’de yayın yapmakta olan Samanyolu Gruplarına ait bir çocuk kanalıdır ve bu kanalda geceleri, deneyimler de denenmektedir. Uçak nasıl yapılır gibi, çok bilindik olan Ayran, Cauli, Yeşil oba gibi çizgi filmler yumurcak TV’de barınmaktadır ve çocukların ilgiyle izlediği Caillou’da yumurcak TV’de olması, ayrı bir inceliktir diyebiliriz.

  Kanal Türü : Ulusal Kanal

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?